Przejdź do treści

Zakres Usług

DigiVet świadczy szeroki zakres usług weterynaryjnych w zakresie profilaktyki zdrowotnej, zaawansowanej diagnostyki laboratoryjnej oraz chirurgii. Świadczymy oczywiście usługi w zakresie szczepień obowiązkowych, ale również dodatkowych.

Nieustannie poszerzamy zakres naszej działalności a także ofertę najlepszych i najzdrowszych produktów weterynaryjnych dla Państwa zwierząt na miejscu w lecznicy.

Współpracujemy tylko z najlepszymi, najdokładniejszymi laboratoriami diagnostycznymi, by nasze leczenie oraz diagnozy opierać na pewnych i precyzyjnych danych. Oferujemy również najbardziej specjalistyczne badania diagnostyczne we współpracy ze Szwajcarskim laboratorium diagnostycznym IDEXX.
 

W przypadku potrzeby dodatkowych konsultacji specjalistycznych z obszaru kardiologi posiłkujemy się wsparciem partnerskich placówek.

DigiVet Chirurgia Małych Zwierząt w Zielonkach

Zabiegi chirurgiczne

Oferujemy specjalistyczne zabiegi dla psów i kotów

Nasza nowo uruchomiona sala chirurgiczna wyposażona jest w nowoczesne oprzyrządowanie do przeprowadzania wyjątkowo bezpiecznych zabiegów a równolegle zapewnia duży komfort pracy dla naszego personelu.

W celu umówienia zabiegu prosimy o kontakt telefoniczny.

Zaawansowana diagnostyka

Przeprowadzamy zaawansowaną diagnostyję

Poza standardowymi badaniami oferujemy również dodatkowe badania specjalistyczne (np. badania profilu trzustkowego, białaczki kotów, badania profilu krwi w kierunku wad wrodzonych). W przypadkach koniecznych, próbki są diagnozowane w Szwajcarii w specjalistycznym laboratorium IDEXX. Oferujemy również badania histopatologiczne, a także inne badania mikroskopowe w zakresie nowoczesnej i zaawansowanej dermatologii

DigiVet zaawansowana diagnostyka laboratoryjna

Nowoczesna Dermatologia

Oferujemy ekspercki poziom wiedzy w domenie dermatologii zwierzęcej

Coraz gorsza jakość pożywienia będąca konsekwencją wysokiego poziomu przetwarzania żywności w połączeniu z zanieczyszczonym środowiskiem sprawa, że problemy dermatologiczne dotykają już ponad 40% naszych pacjentów. Dodatkowo spotykamy się również ze znacznymi zmianami skórnymi powodowanymi przez pasożyty a także w wyniku innych schorzeń wewnętrznych. Skóra jest wtedy jedynie objawem a nie pierwotnym źródłem problemu. Dzięki doświadczeniu i olbrzymiej wiedzy gromadzonej latami diagnostyka zwykle przebiega sprawnie. 

Badania USG

Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie wysokiej jakości

Badanie USG jest badaniem bezbolesnym, nieinwazyjnym, a dostarcza nam bardzo wiele informacji na temat stanu narządów wewnętrznych takich jak: pęcherz moczowy, wątroba, nerki, układ rozrodczy, śledziona, układ trawienny. W zależności od konkretnego badania wykorzystujemy odpowiednie typy głowic: mikrokonweksową lub liniową – która jest potrzebna dla badań naczyniowych.

Badane zwierzę powinno być odpowiednio przygotowane – szczegóły tego jak dokładnie postępować celem przygotowania do badania otrzymają Państwo w wiadomości razem z potwierdzeniem terminu badania.

Paszporty oraz Chipowanie

Wystawiamy formalne i oficjalne Paszporty pozwalające na podróże międzynarodowe zwierząt.

Warunkiem niezbędnym i koniecznym dla wystawienia i wydania Paszportu jest trwała identyfikacja zwierzęcia.

Tak zwane Chipowanie nie jest jednak przydatne tylko w kontekście samego paszportu, ale i w codziennym życiu. Zagubienie się bowiem Państwa towarzysza może skończyć się szczęśliwie, gdy dzięki nowoczesnej technologi znalazca zwierzęcia będzie miał możliwość skontaktowania się z Państwem. Chipy (transpondery), które wszczepiamy posiadają identyfikator powiązany z Państwa danymi, które możemy wprowadziź do międzynarodowej bazy danych informacji o zwierzętach i ich właścicielach.

Pielęgnacja Zwierząt

Nie zapominamy również o potrzebie pielęgnacji Państwa czworonożnych przyjaciół.

W budynku, w którym mieści się Gabinet Weterynaryjny DigiVet uruchomiliśmy również Salon Groomingu DigiDog.

Zapraszamy do komfortowego i nowego Salonu, gdzie nasza ekipa zajmie się profesjonalnie Państwa przyjacielem.

 

W celu umówienia dowolnej wizyty, kliknij na przycisk „Rejestruj Wizytę”.

Odwiedź i polub nasze profile społecznościowe

O Nas

DigiVet jest nowoczesnym Gabinetem Weterynaryjnym zlokalizowanym w centrum podkrakowskiej gminy Zielonki.

Zapraszamy od poniedziałku do soboty.

Uwaga na rodzynki
Ta strona korzysta z plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z Polityką Prywatności.