Przejdź do treści

O nas

DigiVet pojawił się na mapie miejsc dbających o zwierzęta w 2017 roku.
Lecznica DigiVet jest pierwszą placówką weterynaryjną na terenie miejscowości Zielonki, zlokalizowaną w samym jej centrum, przy głównym trakcie komunikacyjnym – ul. Krakowskie Przedmieście.

Pomysłodawczynią oraz założycielką gabinetu jest lek. wet Marta Lasek, która wcześniej przez ponad dekadę pracowała w jednej z największych lecznic w Krakowie.
Głównym nadrzędnym celem przyświecającym twórczyni DigiVet, było stworzenie miejsca, gdzie bez pośpiechu i stresu będzie można profesjonalnie diagnozować trudne przypadki kliniczne. Odpowiednie podejście do zwierząt oraz bazowanie na rezerwowanych slotach czasowych dla wizyt, pozwala bowiem znacznie lepiej przeprowadzić badanie kliniczne. Przy takim podejściu najbardziej zyskuje pacjent – co jest najważniejsze.

Komfort pracy z psami i kotami w placówce o takiej filozofii funkcjonowania jest bezsprzeczny, co więcej różnica jest często spektakularna w odniesieniu do dawnych metod organizacji pracy stosowanych przez inne lecznice.

Jak bardzo wizyta w DigiVet różni się od innych, widzą najbardziej właściciele kotów, które wymagają odpowiedniego podejścia, niemożliwego bardzo często w dużych i zatłoczonych lecznicach.

Marta Lasek DigiVet

Lek. wet Marta Lasek

Specjalizacja

Dermatologia, Diabetologia, Endokrynologia, Choroby Wewnętrzne

Pani Marta jest pomysłodawczynią i założycielką lecznicy. Posiada 17 letnie doświadczenie zawodowe.
Swoją wiedze poszerzała i rozwijała, uczestnicząc w sympozjach, szkoleniach, webinarach, a także realizując staże dziedzinowe w kraju i zagranicą. Jej ulubionym obszarem zainteresowań w weterynarii jest dermatologia.

Lekarze współpracujący

Chirurgia, Stomatologia, Kardiologia, USG

Ponieważ stawiamy na specjalizację, to w zakresie specjalistycznych procedur medycznych i diagnostycznych współpracujemy z najlepszymi i najbardziej zaangażowanymi lekarzami w danym obszarze. O terminach sesji specjalistycznych badań informujemy na Facebook’u ale również ustalamy je pod Państwa indywidualne zapotrzebowanie.

Pies, czy kot niezadowolony z traktowania podczas wizyty weterynaryjnej nie będzie tego skrywał w sobie. Zwierzęta nie kalkulują, nie ukrywają swojego prawdziwego nastroju. To nasza odpowiedzialność, by zapewnić im bezpieczeństwo i komfort podczas badania. Jeśli tylko okazujemy odpowiednią cierpliwość, to wizyty stają się przyjemne dla wszystkich.

Odwiedź i polub nasze profile społecznościowe

O Nas

DigiVet jest nowoczesnym Gabinetem Weterynaryjnym zlokalizowanym w centrum podkrakowskiej gminy Zielonki.

Zapraszamy od poniedziałku do soboty.

Uwaga na rodzynki
Ta strona korzysta z plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z Polityką Prywatności.