Przejdź do treści

O DigiVet

Komfort

Wizyty umawiamy na konkretne godziny.

Eliminacja Stresu

Odseparowane wejście od wyjścia.

Własny Parking

Możecie Państwo zaparkować przed samym wejściem.

U nas liczy się komfort zwierzaków i wysoki poziom jakości usług.

Jesteśmy komfortowym i bezstresowym gabinetem weterynaryjnym dla małych zwierząt, zapewniającym kompleksową opiekę medyczną i chirurgiczną. Specjalizujemy się w diagnostyce trudnych przypadków dermatologicznych. Zapewniamy jednak bardzo szerokie spektrum procedur diagnostycznych zarówno poprzez testy wewnętrzne, jak i wykorzystanie najlepszych zewnętrznych laboratoriów, włączając światowego lidera – IDEXX.

Nasz gabinet wyposażony jest w kompletne laboratorium analityczne wyposażone w urządzenia firmy IDEXX, co pozwala nam na wykonanie większości badań analitycznych na miejscu, a części przypadków wręcz od ręki – podczas wizyty. To bardzo poszerza możliwości dokładnej, ale jednocześnie szybkiej diagnostyki weterynaryjnej.

Ściśle współpracujemy również ze specjalistami w zakresie kardiologii oraz badań ultrasonograficznych, gdy wymagane są dodatkowe procedury diagnostyczne. Nasza placówka obejmuje dobrze zaopatrzoną aptekę, salę chirurgiczną, jednokierunkową poczekalnię (by uniknąć niepotrzebnych spotkań zwierzaków) oraz wygodną salę głównego gabinetu.

W DigiVet staramy się oferować nie tylko optymalną opiekę weterynaryjną, ale także solidne porady, dzięki czemu możesz zapewnić Twojemu czworonożnemu przyjacielowi długie i radosne życie. Naszym zadaniem jest nie tylko leczenie Twojego zwierzaka, gdy nie czuje się on dobrze, ale także pomoc w nauczeniu się, jak utrzymać najlepszego i zdrowego przyjaciela.

Odwiedź DigiVet

Zapraszamy Państwa codziennie od Poniedziałku do Soboty do podkrakowskich Zielonek na ulicę Krakowskie Przedmieście 132B.

Odwiedź i polub nasze profile społecznościowe

O Nas

DigiVet jest nowoczesnym Gabinetem Weterynaryjnym zlokalizowanym w centrum podkrakowskiej gminy Zielonki.

Zapraszamy od poniedziałku do soboty.

Uwaga na rodzynki
Ta strona korzysta z plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z Polityką Prywatności.